Papildu informācija
| Svars | 1,5 kg |
|---|---|
| Gaismas avots | SMD LED |
| Gaismas spektrs | 3000K |
| Lumeni | 650lm |
| IP Klase | IP20 |
| Jauda | 5W |
| Krāsa | Balts |
| Materiāls | Plastmasa |
| Stiprināšanas veids | Galda |
| Izmērs | Width 12cm Height 46cm |
€75,97
Visas cenas ir norādītas ar PVN
Īpaši elastīgā VENTO LED galda lampa ar ventilatoru nodrošina labāko apgaismojumu un maigu vēsmu pēc pieprasījuma. Pamatnē ir 3 ātrumu ventilators, kas izmanto inovatīvu tehnoloģiju, lai nodrošinātu vēsu gaisu bez rotora lāpstiņām! Lampa pārsteidz ar 5W spilgtām LED un 500 lūmenu spilgtumu: izvēlieties starp siltu baltu, neitrālu baltu vai dienasgaismas baltu apgaismojumu, kura spilgtuma līmeņus var aptumšot ar vienu pieskārienu. Padariet to spilgtu un atsvaidziniet sevi vienlaikus! Gaismai ir arī USB savienojums un elastīgs gaismas kakls.
1x SMD, 5W · 1x 650lm, 3000K
Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.
Ja produktam nav norādīts atlikums, tad par produkta pasūtīšanas iespējām un piegādes laikiem lūdzam sazināties ar mums.
Vairāk informācijas Sazināties| Svars | 1,5 kg |
|---|---|
| Gaismas avots | SMD LED |
| Gaismas spektrs | 3000K |
| Lumeni | 650lm |
| IP Klase | IP20 |
| Jauda | 5W |
| Krāsa | Balts |
| Materiāls | Plastmasa |
| Stiprināšanas veids | Galda |
| Izmērs | Width 12cm Height 46cm |