Papildu informācija
| Art. Nr. | 67508/AN/W |
|---|---|
| Gaismas avots | LED |
| Gaismas spektrs | 3000K |
| IP Klase | IP65 |
| Izmērs | 700mm x 130mm x 90mm |
| Jauda | 6W |
| Krāsa | Antracīts |
| Ražotājs | ONE Light |
| Stiprināšanas veids | Grīdas |
| Lumeni | 480lm |
Art. Nr. : 67508/AN/W
€130,00
Visas cenas ir norādītas ar PVN
6 W LED dārza gaismeklis, IP65, IK06, 3000K
Apgādāts ar neaptumšojamu LED draiveri.
Atbilst standartam EN60598-1 un citiem specifiskiem standartiem.
Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.
Ja produktam nav norādīts atlikums, tad par produkta pasūtīšanas iespējām un piegādes laikiem lūdzam sazināties ar mums.
Vairāk informācijas Sazināties| Art. Nr. | 67508/AN/W |
|---|---|
| Gaismas avots | LED |
| Gaismas spektrs | 3000K |
| IP Klase | IP65 |
| Izmērs | 700mm x 130mm x 90mm |
| Jauda | 6W |
| Krāsa | Antracīts |
| Ražotājs | ONE Light |
| Stiprināšanas veids | Grīdas |
| Lumeni | 480lm |