Papildu informācija
| Gaismas avots | 1x SMD LED |
|---|---|
| Lumeni | 660 lm |
| Gaismas spektrs | 3000K |
| IP Klase | IP20 |
| Jauda | 6,9W |
| Krāsa | Niķelis |
| Materiāls | Metāls |
| Stiprināšanas veids | Galda |
| Izmērs | Width 15cm Height 38cm |
€71,42
Visas cenas ir norādītas ar PVN
Atstarotāja abažūrs ir 6,9 cm diametrā un to var elastīgi pielāgot jūsu prasībām. Lampas kopējais augstums ir 38 cm. Jūs varat aptumšot gaismu līdz trim spilgtuma līmeņiem un izslēgt to, izmantojot pieskāriena dimmeri, kas iebūvēts gaismas pamatnē. Tas nozīmē, ka jums vienmēr ir apgaismojums, kas pielāgots jūsu prasībām.
1x SMD LED, 6,9W · 1x 660lm, 3000K
Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.
Ja produktam nav norādīts atlikums, tad par produkta pasūtīšanas iespējām un piegādes laikiem lūdzam sazināties ar mums.
Vairāk informācijas Sazināties| Gaismas avots | 1x SMD LED |
|---|---|
| Lumeni | 660 lm |
| Gaismas spektrs | 3000K |
| IP Klase | IP20 |
| Jauda | 6,9W |
| Krāsa | Niķelis |
| Materiāls | Metāls |
| Stiprināšanas veids | Galda |
| Izmērs | Width 15cm Height 38cm |