Papildu informācija
| Art. Nr. | 62156C/B/W |
|---|---|
| Gaismas avots | LED |
| Gaismas spektrs | 3000K |
| IP Klase | IP20 |
| Izmērs | 127xh300cm |
| Jauda | 65W |
| Krāsa | Melns |
| Lumeni | 4300lm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Ražotājs | ONE Light |
| Spuldzes tips | LED |
| Stiprināšanas veids | Piekarams |









