Papildu informācija
| Art. Nr. | A1254 |
|---|---|
| Gaismas avots | LED |
| IP Klase | IP20 |
| Izmērs | 175x245mm |
| Jauda | 5W |
| Krāsa | Melns, Misiņš |
| Materiāls | Metāls |
| Ražotājs | Aromas del Campo |
| Spuldzes tips | COB LED |
| Stiprināšanas veids | Sienas |
| Gaismas spektrs | 3000K |













