Papildu informācija
| Art. Nr. | BIARRITZ/W/B |
|---|---|
| Gaismas avots | Spuldze |
| IP Klase | IP20 |
| Izmērs | 220×400 mm |
| Jauda | 40W |
| Krāsa | Melns |
| Materiāls | Metāls |
| Ražotājs | It's about RoMi |
| Spuldzes tips | E14 |
| Stiprināšanas veids | Sienas |
Art. Nr. : BIARRITZ/W/B
€89,99
Visas cenas ir norādītas ar PVN
Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.
Ja produktam nav norādīts atlikums, tad par produkta pasūtīšanas iespējām un piegādes laikiem lūdzam sazināties ar mums.
Vairāk informācijas Sazināties| Art. Nr. | BIARRITZ/W/B |
|---|---|
| Gaismas avots | Spuldze |
| IP Klase | IP20 |
| Izmērs | 220×400 mm |
| Jauda | 40W |
| Krāsa | Melns |
| Materiāls | Metāls |
| Ražotājs | It's about RoMi |
| Spuldzes tips | E14 |
| Stiprināšanas veids | Sienas |