Papildu informācija
| Art. Nr. | 4058075486034 |
|---|---|
| Gaismas avots | LED |
| Gaismas spektrs | 2700K-6500K |
| Jauda | 5W |
| Lumeni | 350lm |
| Ražotājs | Ledvance |
| Spuldzes tips | GU10 |
| Spuldžu Skaits | 3 |
Art. Nr. : 4058075486034
€36,69
Visas cenas ir norādītas ar PVN
LEDVANCE Smart + app sistēma:
Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.
Ja produktam nav norādīts atlikums, tad par produkta pasūtīšanas iespējām un piegādes laikiem lūdzam sazināties ar mums.
Vairāk informācijas Sazināties| Art. Nr. | 4058075486034 |
|---|---|
| Gaismas avots | LED |
| Gaismas spektrs | 2700K-6500K |
| Jauda | 5W |
| Lumeni | 350lm |
| Ražotājs | Ledvance |
| Spuldzes tips | GU10 |
| Spuldžu Skaits | 3 |