Papildu informācija
| Art. Nr. | 4058075079113 |
|---|---|
| Ražotājs | Ledvance |
| Gaismas avots | LED |
| Spuldzes tips | LED |
| Materiāls | Polikarbonāts |
| Krāsa | Balts |
| Izmērs | 225x225x30 |
| Stiprināšanas veids | Iebūvējamās |
| IP Klase | IP20 |
| Gaismas spektrs | 4000K |
| Jauda | 7.5W |
| Lumeni | 1530lm |










