Papildu informācija
| Art. Nr. | 4058075079212 |
|---|---|
| Ražotājs | Ledvance |
| Gaismas avots | LED |
| Spuldzes tips | LED |
| Materiāls | Polikarbonāts |
| Krāsa | Balts |
| Izmērs | 118×118 |
| Stiprināšanas veids | Iebūvējamās |
| IP Klase | IP20 |
| Gaismas spektrs | 3000K |
| Jauda | 6W |
| Lumeni | 420lm |










