Papildu informācija
| Art. Nr. | 4058075759343 |
|---|---|
| Gaismas avots | LED |
| Gaismas spektrs | 3000K |
| IP Klase | IP20 |
| Izmērs | 55.00 mm x 64.00 mm x 63.00 mm |
| Jauda | 0,50W |
| Krāsa | Balts |
| Lumeni | 15lm |
| Materiāls | Polikarbonāts |
| Ražotājs | Ledvance |
| Spuldzes tips | LED |
| Stiprināšanas veids | Rozete |









