Papildu informācija
| Art. Nr. | 4058075570184 |
|---|---|
| Gaismas avots | LED |
| Gaismas spektrs | 4000K |
| IP Klase | IP20 |
| Izmērs | 73.00 mm x 160.00 mm x 51.00 mm |
| Jauda | 0,65W |
| Krāsa | Balts |
| Lumeni | 30lm |
| Materiāls | Polikarbonāts |
| Ražotājs | Ledvance |
| Spuldzes tips | LED |
| Stiprināšanas veids | Virsmas |









