Papildu informācija
| Art. Nr. | 4058075227835 |
|---|---|
| Gaismas avots | LED |
| Gaismas spektrs | 3000K |
| IP Klase | IP43 |
| Izmērs | 68.00 mm x 99.00 mm x 68.00 mm |
| Jauda | 0,3W |
| Krāsa | Balts |
| Lumeni | 17 lm |
| Materiāls | Polikarbonāts |
| Ražotājs | Ledvance |
| Spuldzes tips | LED |
| Stiprināšanas veids | Virsmas |











