Skaista un kvalitatīva stāvlampa ir ne tikai interjera akcents, bet ilgtermiņa ieguldījums divu iemeslu dēļ:

  • tā ikdienā priecēs Jūs, iekļaujoties interjerā neatkarīgi no tā, vai maināt telpas izkārtojumu, dominējošo krāsu gammu un atmosfēru;
  • tā kalpos ilgtermiņā, jo, izvēloties nekvalitatīvu gaismekli, var nākties atskārst, ka jau pēc pāris lietošanas mēnešiem tam var salūzt regulēšanas mehānisms vai rasties citi defekti.
Ikdienā bieži vien saņemam jautājumus par atbilstošas stāvlampas iegādi, tādēļ esam izveidojuši sarakstu ar stāvlampām, kas atbilst teju jebkuram interjeram, kā arī kalpos ilgtermiņā.

1. Aromas del Campo Ario stāvlampa

Šī stāvlampa pavisam noteikti ir uzmanību piesaistoša un nepaliks neievērota, taču tērauda konstrukcijas un kokvilnas abažūra kombinācija ļaus to integrēt gan biroja vidē, gan mājoklī.

To funkcionālu padara iespēja regulēt abažūra augstumu.

2. Zuiver Arc stāvlampa

Zuiver Arc iespaidīgā stāvlampa, līdzīgi kā Aromas del Campo Ario, neatstās bez ievērības nevienu. Šī īpaši garā, elegantā grīdas lampa būs pievilcīga pat mežonīgākajos interjeros. Neatkarīgi no tā, vai esat askētiskā dizaina piekritējs, vai izvēlaties pārdrošus risinājumus, šī stāvlampa būs lieliska izvēle, ko nenožēlosiet.

3. Philips Drin stāvlampa


Philips Drin pieejams trīs krāsās – piparmētru zaļajā, pelēkā un melnā krāsā. No analogiem gaismekļiem šī stāvlampa atšķiras ar to, ka ir iespējams regulēt tās augstumu. Tādēļ tā var būt papildus gaismeklis, ja strādājat pie galda, lasāt dīvānā grāmatu vai vienkārši vēlaties telpā iegūt atmosfērisku apgaismojumu. Šī stāvlampa būs ideāla kombinācija ar Philips Hue spuldzēm, kas ļauj mainīt apgaismojuma temperatūru, krāsu un intensitāti.

4. Hubsch grīdas lampa

Hubsch ir zīmols, kas aizrauj ar mūsdienīgu dizainu. Tā ģenialitātē acīmredzami slēpjas vienkāršība – un otrādi! Šī lampa būs apgaismojuma risinājums, kas labi izskatīsies gan privātmājā, gan vasarnīcā, gan birojā vai kādā citā publiskajā telpā.

5. Nordlux Contina stāvlampa

Arī Nordlux, līdzīgi kā Hunsch, ir viens no iecienītākajiem dekoratīvā apgaismojuma zīmoliem WATT klāstā. Stāvlampa Nordlux Contina ir gaismeklis, kas neaizņem daudz vietas, taču tās neparastais dizains rada vērā ņemamu efektu. Melnais korpuss it kā nemanāmi saplūdīs ar vidi, kamēr apaļais kupols atgādinās debesu spīdekli. Arī šī stāvlampa ir regulējama.

6. Lalampa Tripod Plywood stāvlampa

Lalampa zīmols ir pazīstams ar ilgtspējīgu materiālu un dizaina kombināciju. Lalampa dekratīvo gaismekļu kupoli ir darināti no lina, kas pieejams 17 krāsu variācijās. Šīs lampas piedāvājam iegādāties uz pasūtījuma, jo katrs gaismeklis tiek izgatavots atbilstoši klienta vēlmēm. Lalampa Tripod stāvlampa ir viens no populārākajiem stāvlampu modeļiem. Tam iespējams izvēlēties abažūra, lampas kājas un vada krāsu. Tādējādi to iespējams pilnībā pielāgot ikvienam interjeram.