DeWALT ir pasaulē plaši atpazīstams uzņēmums ar 80 gadu pieredzi kvalitatīvu elektroinstrumentu ražošanā, lai apmierinātu mūsdienu būvniecības speciālistu vajadzības. Šī zīmola kvalitāti raksturo tādas īpašības kā uzticamība, precizitāte, jauda un izturība.

DeWALT rūpējas ne tikai par izcilu kvalitāti, bet arī par vidi, veselības aizsardzību un drošību. Tas tiek panākts ar dažādiem procesu uzlabojumiem, progresīvu ražošanas tehnoloģiju izmantošanu un piesārņojuma kontroli. DeWALT tiek pārdoti vairāk nekā 100 valstīs un ražota 36 rūpnīcās.

Kādēļ izvēlēties DeWALT?

Vidēji katru gadu tiek veiktas aptaujas ap 20 000 DeWALT lietotāju vidū, kas veido produktu pilnveidošanas procesa sastāvdaļu. Šī lietotāja darba veida izpratne ļauj izveidot produktus ar tādām specifikācijām, ko sagaida paši lietotāji. Lai nodrošinātu labāku instrumentu lietotāju un rūpniecības atbalstu, DeWALT nepārtraukti ievieš un attīsta inovatīvus produktus vairākās kategorijās. Šī lieliskā pieeja ļauj veidot uzlabojumus jaunajiem instrumentiem. DeWALT izmanto neatkarīgu vērtējumu servisu Reevoo, kas apkopo objektīvu informāciju no būvniecības nozares profesionāļiem par DeWALT instrumentu lietošanas paradumiem.