WATT salonveikalā tagad pieejams jauns vācu kvalitātes un precizitātes garants – BACHMANN sprieguma sadales iekārtas. To elegantais dizains un funkcionalitāte ir starptautiski apbalvoti, padarot BACHMANN zīmolu par elektroiekārtu ilgtspējas etalonu.

BACHMANN ir pasaulē labi pazīstams vācu zīmols elektrotehnikas nozarē ar vairāk nekā 70 gadu pieredzi sprieguma sadales iekārtu izplatīšanā. Zīmola elektroiekārtu kvalitātes kontrole un precizitāte ikvienā detaļā ir BACHMANN garants. Elektroiekārtu drošību un nevainojamo funkcionalitāti nodrošina augstas kvalitātes integrētas elektronikas sastāvdaļas, tostarp aizsardzību pret pārspriegumu, tīkla un frekvences filtrus u.c. 

Sprieguma sadales bloku dizains veidots mūsdienīga cilvēka vēlmēm – radīt drošu vidi, kurā kontaktligzdu funkcionalitāte un dizains viens otru papildina. Pateicoties šai filozofijai, BACHMANN produkti guvuši starptautiskus apbalvojumus tādos dizaina un ilgtspējas konkursos, kā Red Dot Design Award, German Design Award un citos.

WATT ir oficiālais BACHMANN elektroiekārtu izplatītājs Latvijā. Piedāvājam iegādāties dažādu konfigurāciju kontaktligzdas, viedās sprieguma sadales blokus, iebūvējamās rozetes un citas sprieguma sadales iekārtas. Klientiem piedāvājam BACHMANN aktuālo elektroiekārtu e-katalogu, ar vairāk nekā 2000 produktiem. 

Kā oficiālais izplatītājs piedāvājam iespēju pasūtīt jebkuru šī zīmola iekārtu salonveikalā vai sazinoties ar mums elektroniski vai pa tālruni.