Gudrās mājas risinājumi apgaismojumā!

Sveicināts tehnoloģiju laikmetā, kur vēl pavisam nesen šķietami neiespējamais jau ir kļuvis reāls. Arvien populārāks un pazīstamāks kļuvis arī jēdziens “Gudrā māja”, kas ir automatizēta ēku vadības sistēma, kurā apvienotas vairākas tehnoloģijas, kas mājas iemītniekiem ļauj ērti un vienkārši pārvaldīt savu mājokli un tajā notiekošo, kā arī nodrošina maksimālu drošību un ir energoefektīva. Izpētīsim, kādas gudrās mājas risinājumi ir pieejami apgaismojumā!

Šajā saspringtajā un attīstītajā laikmetā ar gudrās mājas tehnoloģijām Tev ir iespēja savā mājā pilnībā atslābināties un izbaudīt sev tīkamu atmosfēru. Ar īpaši izvēlētiem gaismekļiem ir iespējams radīt notikumam atbilstošu atmosfēru – sākot ar romantisku vakaru sveču gaismā, pat, ja sveces nemaz nav, turpinot ar mājīgu vakaru, spēlējot galda spēles ģimenes vai draugu lokā, līdz pat garīgam ceļojumam, piemēram, meditējot. Kurš to būtu domājis, ka ar apgaismojumu var panākt tik daudz!

Kāpēc gan neatvieglot sev dzīvi ne tikai darbību ziņā, bet arī izmaksu ziņā? Iepazīsti viedās sistēmas:

Hue Bridge 2
xcomfort
dynalite (1)

Šī sistēma ir pielāgojama gan privātajām, gan sabiedriskajām telpām, nodrošinot vienkāršu kontroles mehānismu, energoefektīvus risinājumus un monitoringu.