Inovatīvs un atraktīvs dizains par pieejamu cenu – tā sevi raksturo Nordlux – Design for the people apgaismojuma zīmols, kas ietilpst 1997. gadā Dānijā dibinātā apgaismes uzņēmuma Nordlux grupā.

Design for the people gaismekļi tiek radīti saskaņā ar jaunākajām tendencēm un tehnoloģijām pasaulē un var apgalvot, ka ir laikmetīgās mākslas meistardarbi. Šie gaismekļi ir tikpat estētiski kā Nordlux radītie gaismekļi, taču cenas ziņā ir pieejami ikvienam.

Kopš 2017. gada šis zīmols ir ieguvis dažādus internacionālus apbalvojumus, tajā skaitā, Red Dot Award un iF Design Award, kas apliecina zīmola gaismekļu kvalitāti un spēju izcelties citu starptautisku zīmolu vidū. Kā norāda pats uzņēmums, šie apbalvojumi liek arvien celt standartus, uzlabot sniegumu un rast iespējas būt soli priekšā aktualitātēm interjera dizainā.

WATT ir vienīgais Nordlux Design for the people izplatītājs Latvijā, kas nozīmē to, ka pie mums variet pasūtīt jebkuru šī zīmola sortimentā esošu lampu. Kāpēc gan neizvēlēties savam mājoklim vai birojam pasaulē atzītu un dizaineru novērtētu gaismekli, kas neradīs robu maciņā un priecēs acis katru dienu?